Враховуючи подальше зниження вартості дизелю на зовнішніх ринках, де проводиться закупка, український внутрішній роздрібний ринок зберігає за собою можливість подальшого зниження ціни, про це свідчать розрахунки НафтоРинку.

За аналітичними даними з початку серпня середня ціна дизельного пального гуртових закупок зменшилась на 4,1% (-2,05 грн/л) і складає на сьогодні 47,45 грн/л.

Водночас з кінця липня фіксується зниження роздрібної ціни дизпалива в середньому на 1,8% (-0,98 грн/л), то б то націнка мережі складає 6,83 грн/літрі, проти 5,51 грн/літрі тижнем раніше.

Гуртова ціна дизельного пального:

  • 21 липня* – 51,77 грн/л (Примітка* – НБУ відпустив курс )
  • 26 липня – 51,15 грн/л.
  • 4 серпня – 47,45 грн/л.

Нагадаємо, кількість перевізників пального збільшилась на 30% в порівнянні з червнем.

 

Цінові індикативи на дизельне пальне з доставкою автонормами по областях, ви можете отримати оформивши передплату на інформаційний продукт Diesel DDP (Delivered Duty Paid). Випуски – щовівторка та четверга.

Крім того, на час військового стану НафтоРинок випускає Daily fuels&LPG, де описані ключові події ринків нафти, бензину, дизпального та скрапленого газу. Випуски містять актуальні новини галузі, резонансні судові справи, зміни у законодавстві, повідомлення про тендери державних та приватних компаній.

Джерело: НафтоРинок