21 червня, 2022, 17:33

Польська мережа Orlen анонсує зниження цін на пальне під час літніх канікул, про це заявив президент PKN Orlen Даніель Обайтек.

«Я думаю, що реклама пального на станціях розпочнеться 24 червня», сказав він.  Він обмовився, що зниження не буде суттєвим і діятеме в рамках акції. Це, серед іншого, має бути реалізовано через програми лояльності.

Він додав, що компанія відмовиться від частини прибутку. Обайтек зазначив, що переробна та оптова націнка обчислюється в копійках. За його словами, акція полягатиме у використанні, в тому числі, клієнтами із програм лояльності, які зазвичай використовуються в бізнесі.

Президент PKN Orlen також виступив проти можливого оподаткування польських паливних компаній податком на несподіваний прибуток. Як він стверджував, польські нафтопереробні заводи покривають приблизно 71% попитe на паливо на польському ринку. «Це означає, що близько 5 млн т палива необхідно імпортувати на рік, з них понад 3,7 млн т – інші компанії, крім Orlen і Lotos. Якби польські підприємства додатково обкладалися податком на несподіваний прибуток, вони не змогли б зберегти свою частку на внутрішньому ринку на такому рівні імпорту», вважає він.

Ці заяви Даніель Обайтек зробив вчора під час промови про перебіг подій навколо поєднання концерну Orlen з Lotos.