Група ORLEN фіналізує угоду про придбання у австрійської OMV 17 АЗС у Німеччині, зокрема у Баварії та Баден-Вюртемберзі, повідомила компанія на своєму сайті.

Зараз ORLEN Group має у Німеччині 587 станцій. Після цього придбання мережа зросте до 604 АЗС, а компанія зміцнить свою позицію 6 за розміром паливного оператора в Німеччині. 

12 із 17 об’єктів розташовані в зонах біля супермаркетів дискаунтера Aldi Süd. Формат станції дозволяє клієнтам купувати якісне пальне та оплачувати його безпосередньо на ПРК. 

Процес ребрендингу АЗС буде запущено протягом трьох місяців після їх придбання. Угода буде профінансована за кошти, отримані від продажу станції LOTOS В Польщі. Її планується закрити до кінця лютого - після того, як компанія отримає схвалення німецьких антимонопольних органів.

Нагадаємо, що Єврокомісії дозволила поглинання компанії LOTOS за умови продажу частини її мережі АЗС. ORLEN отримав в управління лише приблизно 20% АЗС і наразі завершує ребрендинг. 

В 2003 році ORLEN вийшла на ринок Німеччини, придбавши 495 АЗС BP/Aral. За останні 10 років концерн інвестував у розвиток мережі майже 300 млн євро.