Американський оператор АЗС та мінімаркетів Casey’s General Stores Inc. розширив свою мережу електрозарядних станцій, додавши 11 Tesla Supercharger в Урбані, штат Іллінойс, повідомляє CPS Daily News.

«У рамках наших зусиль із захисту навколишнього середовища ми вивчаємо способи надати нашим гостям більше варіантів заправки з меншими викидами вуглецю, включаючи біопаливо та зарядні станції для електромобілів», - йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з даними CPS Daily, Casey’s має понад 2,4 тис. точок продажів та займає 3 місце в рейтингу найбільших операторів АЗС у США за кількістю власних об’єктів. Casey’s поступається лише таким гігантам, як 7-Eleven та Alimentation Couche-Tard.

Оскільки споживчий попит на альтернативне паливо продовжує зростати, Casey’s продовжує додавати зарядні станції для електромобілів у 16 ​​штатах, кажуть в компанії. За останній рік кількість зарядних пристроїв на об’єктах Casey зросла більш ніж удвічі - до 134 од. у 28 локаціях. Кожна зі станцій має порти для швидкого заряджання (DC).

Щоб обслуговувати електромобілі, Casey’s співпрацює з національними та локальними операторами електрозарядок, зокрема Electrify America, а також з виробниками електромобілів. У 2023 році компанія планує встановити в своїй мережі нові електрозарядки.