13 квітня, 2023, 10:50

Офіційний канал бойової групи К-2 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи опублікував відео знищення російського міномету разом із БК неподалік від Лисичанського НПЗ.

«З цього міномету 120-го калібру російські окупанти обстрілювали позиції українських захисників. До міномету вороги також підвезли два КАМАЗи боєприпасів. Але ми виявили їхню позицію і вогнем у відповідь знищили міномет разом із БК. Це саме він детонує на відео яскравим феєрверком. А також пошкоджено один КАМАЗ противника. Enjoy!» – говориться в повідомленні К2.

З огляду на локацію, фото- та відео-матеріали, окупанти розмістили міномет та БК на території газонаповнювальної станції з зберігання та перевалки скрапленого газу «СГ Консалт» біля села Золотарівка Попаснянського району Луганської області.

Сховище розташоване на земельній ділянці в 3 га в безпосередній близькості від Лисичанського НПЗ – залізнична станція Новозолотарівка.

ГНС «СГ Консалт» введена в експлуатацію з 2010 року і включає ємнісний парк зберігання об'ємом 1 000 м куб, залізничну естакаду на 4 цистерни, 4 поста авто-наливу, автомобільний та залізничний ваговий комплекс, двоповерховий адміністративний будинок, будівлю для зберігання та обслуговування маневрового локомотива. Зокрема, ці об'єкти можна розпізнати на відео аерозйомки К2 54-ї ОМБр ім. гетьмана Івана Мазепи.  Протягом 2019-2021 року на Лисичанська ГНС щомісяця оперувала обсягами від 1 до 2,6 тис. т залізничних партій LPG. В травні 2019 року компанія оцінювала вартість комплексу в 1 млн евро.

Джерело: К-2 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьм