Мережа АЗС OKKO в рамках спільної ініціативи з фондом «Повернись живим» «ОКО ЗА ОКО 3» зібрала вже 150 млн грн, чого достатньо для купівлі трьох комплексів Пульстрон. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

«Ми раді, фонд «Повернись живим» радий, ти (сподіваємося) теж, але найбільша втіха у Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Вони вже не можуть дочекатися своїх залізних помічників, в кожному з яких понад 40 одиниць техніки та зброї», — йдеться у дописі.

Як раніше розповідали в OKKO, Пульстрон включає понад 40 найменувань техніки та зброї. До комплексу входять міні-шарки та інші розвідувальні дрони, безпілотні бомбардувальники та FPV-дрони з бойовими частинами, пікапи, рації, прилади нічного бачення тощо.

Нагадаємо, третя хвиля ініціативи «ОКО ЗА ОКО» стартувала у лютому 2024-го. Вона має на меті придбання 10 Пульстронів для десантно-штурмових військ загальною вартістю 500 млн грн. Компанія відраховує по 1 грн з кожного проданого літра пального Pulls на зброю та техніку для війська. Задонатити на рахунок фонду за посиланням. Минулого місяця OKKO передала Силам оборони перший комплекс Пульстрон.