28 листопада, 2023, 10:20

У листопаді на АЗК ОККО, що у Софіївській Борщагівці на Київщині, розпочав свою роботу перший пункт видачі мережі магазинів «АЛЛО» - «АЛЛО Express». Про це компанія повідомила на своєму сайті. 

Там можна отримати та зробити замовлення, купити асортимент автотоварів та аксесуарів, що включає навушники, павербанки, картки памʼяті, кабелі, стартові пакети телеком-операторів та ін. 

«Ми продовжуємо працювати над розвитком концепції сервісного хабу, тобто наші АЗК – зручне та комфортне місце, де клієнти можуть не лише заправитися, поїсти, а і скористатися найрізноманітнішими послугами від доставки посилок до зняття готівки на касі. Мережа АЛЛО – давній партнер ОККО, який одним з перших приєднався до коаліційної програми лояльності Fishka і відкриття «АЛЛО Express» – наступний крок у розвитку співпраці», – сказав віцепрезидент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів. 

Як розповіли в компанії, у пункті «АЛЛО Express» на ОККО можна отримати товари, замовлені на сайті allo.ua чи в мобільному застосунку «АЛЛО». Доставку замовлень здійснюють безкоштовно. Доставка наразі можлива лише невеликих за габаритами замовлень. Для оформлення онлайн-замовлення на АЗК встановили сенсорну панель.

Впродовж 2024 року у Києві з’являться ще кілька точок такого формату.