15 травня, 2024, 10:15

ОККО стала партнером навчального проєкту Reskilling Ukraine, який фінансується шведським урядом, щоб допомогти українським жінкам опанувати керування вантажними автомобілями масою понад 7,5 тонни. Про це компанія повідомила на своїй сторінці.

«У рамках курсу OnTrack для жінок-водійок компанія надаватиме свою експертну підтримку та знайомитиме слухачок курсу зі специфікою роботи великогабаритного транспорту на своїх розподільчих центрах, а в перспективі зможе пропонувати їм робочі місця», — йдеться у повідомленні.

Усі 18 учасниць курсу вже відвідали розподільчий центр ОККО на Київщині, де отримали детальну інформацію щодо нюансів процесу завантаження та розвантаження авто, можливостей працевлаштування, додали в компанії.

«Ринок праці в умовах війни змінився, з’являються нові виклики для бізнесу, серед яких перекваліфікація жінок на професії, які раніше вважались більш чоловічими. Професійність не має гендеру, тому на вакансії водіїв наших розподільчих центрів та паливовозів ми готові наймати як чоловіків, так і жінок», — сказала HR-директорка ОККО Єагенія Кузьминська.

«Ми вже співпрацюємо з 5 українськими бізнесами в рамках Reskilling Ukraine. Мережа ОККО має розвинений власний автотранспортний підрозділ, відповідно велику експертизу на ринку, тож, наше рішення запропонувати доєднатись до ініціативи було цілком логічним. Для нас також важливо, що мережа поділяє наші цінності розвитку рівних можливостей та інклюзії, що, з одного боку, дозволить подолати кризу на ринку праці, а з іншого – розширить можливості для працевлаштування жінок», — зазначила менеджерка проєкту Reskilling Ukraine Єва Татаровa.

Курс OnTrack від Reskilling Ukraine — безкоштовна навчальна програма, яка надає можливість жінкам отримати професію водійки вантажних автомобілів. Проєкт реалізує шведська неприбуткова організація Beredskapslyftet в партнерстві із Scania Україна. Загалом до кінця року Reskilling Ukraine має на меті завершити навчання 300 жінок, зазначається у пресрелізі OKKO.