Від початку повномасштабної війни мережа OKKO перерахувала 1,5 мільярда гривень на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

«Забезпечення захисників України зброєю і розвідтехнікою є фокусним напрямком для компанії, тож на це спрямовується основна частина коштів», — йдеться у повідомленні.

У співпраці з фондом «Повернись живим» компанія запустила вже третю хвилю ініціативи ОКО ЗА ОКО. За підсумками першої хвилі було закуплено 25 розвідкомплексів для ЗСУ за 350 млн грн, під час другої — акумульовано 400 млн грн на зброю для ТрО, відвантаженння якої триває — 200 крупнокаліберних кулеметів, 156 мінометів та 50 гранатометів уже працюють на фронті. Третя хвиля ОКО ЗА ОКО, що стартувала у лютому 2024-го, має на меті придбання 10 бойових комплексів техніки і зброї Пульстронів для десантно-штурмових військ. А це понад 4500 одиниць техніки загальною вартістю 500 млн грн. 

Нагадаємо, в рамках всіх кампаній мережа перераховує по 1 гривні з кожного проданого літра пального марки Pulls на зброю. 

Крім основного напрямку, тобто допомоги ЗСУ, компанія підтримала та реалізувала інші ініціативи. Зокрема, відбудувала школи на деокупованій Київщині, забезпечила пальним працівників ДСНС (у тому числі після підриву Каховської ГЕС для ліквідації наслідків), придбала реанімобілі для прифронтових регіонів, запустила разом із сервісом Uklon інклюзивний клас авто у Львові тощо.