Мережа OKKO купує нові тягачі та автоцистерни, оновлюючи парк бензовозів. Про це повідомила пресслужба компанії.

Компанія уклала новий контракт з шведським виробником авто Scania на придбання 22 автомобільних тягачів SUPER R 460. 8 цих машин уже в Україні, решта прибуде найближчим часом, розповіли в OKKO. 

Крім того, мережа придбала 10 напівпричепів-цистерн марки Everlast. Загалом на це компанія витратила понад €3,5 млн.

«Ми отримуємо значний економічний ефект від роботи власного автотранспортного підрозділу. Це дає змогу знизити витрати на зовнішні перевезення, уникнути затримок з постачанням та забезпечити максимальний контроль над логістикою. Як результат, якість та вчасність обслуговування наших клієнтів і нашої мережі АЗК тримаємо на найвищому рівні», — прокоментував керівник автотранспортного напрямку ОККО Віктор Філоненко.

Наразі у складі транспортного підрозділу ОККО працює 16 автоколон у різних регіонах держави, а це понад 250 одиниць техніки для перевезення пального, зазначили в компанії. 

За останні кілька років цей парк оновився більш як наполовину, і середній вік машини зараз становить 6 років. 

окрім того, від початку повномасштабного вторгнення мережа ОККО передала для потреб різних військових частин ЗСУ 8 автотягачів, 7 напівпричепів-паливоцистерн та 2 напівпричепи-авіазаправники, додали в пресслужбі мережі АЗС.