24 травня, 2024, 14:40

Мережа АЗС OKKO фінансово підтримала психологічний простір «ПроЖИТИ», який відкрився у Дніпрі. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

 Центр «ПроЖИТИ» створено коаліцією організацій ГО «CпільноТИ», ГО «Кризова психологічна допомога» та БО «Save peace in UA». Компанія ОККО фінансово долучилася до підтримки проєкту, надавши понад 1,5 млн грн для покриття вартості оренди простору протягом року.

«У центрі психологи-волонтери надають безкоштовну кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим українцям, допомагають відновити ментальне здоров’я та долати стресові стани. Простір також функціонує як коворкінг і може проводити курси підвищення кваліфікації з видачею сертифікатів для соціальних або освітніх структур», — зазначається у повідомленні.

Для отримання безкоштовної психологічної допомоги можна звернутися в особисті повідомлення на сторінках «ПроЖИТИ» у Facebook та Instagram.

В OKKO нагадали, що від перших днів повномасштабної війни на підсилення війська, проєкти з відбудови країни та соціально важливі ініціативи компанія вже спрямувала понад 1,6 млрд грн.