Мережа ОККО підтримала ініціативу БФ Smart Medical Aid, який має на меті передати силам оборони України 100 карет швидкої допомоги, придбаних у Великобританії, Ірландії, Нідерландах. Про компанія повідомила на своєму сайті.

OKKO надає фондові 18 тисяч літрів пального, щоб авто змогли дістатися прифронтових регіонів. У травні в напрямку на Бахмут, Лиман, Дніпро уже відправлено 4 карети швидкої допомоги у рамках цього партнерства. Наступна партія запланована на червень і складатиметься з 10 авто.

«Вчасна лікарська допомога, евакуація потерпілих з небезпечних місць, екстрене транспортування до стаціонарних лікарень здатні врятувати не одне життя, – як серед оборонців нашої країни, так і серед цивільного населення, – каже керівник департаменту корпоротивних комунікацій ОККО Ярослава Полякова. – Торік ми придбали й передали 5 реанімобілів для роботи у прифронтових регіонах у рамках ініціативи United24. Тепер, паралельно з іншими своїми проєктами, долучилися з допомогою пальним до доставки швидких».