26 січня, 2023, 12:45

Щонайменше один нафтохімічний завод і один нафтопереробний завод постраждали від сильного торнадо в Техасі у вівторок і наразі намагаються відновити роботу, повідомляє Reuters. 

Shell повідомила, що на її хімічному заводі в Дір-Парку через негоду стався інцидент. Petroleos Mexicanos заявила, що роботу її НПЗ було порушено через торнадо, який прокотився по промисловому району поблизу Х’юстона.

Національна служба погоди у вівторок вдень попередила про торнадо в районі Х'юстона. Поліція повідомила, що він торкнувся землі в Пасадені, штат Техас, пошкодивши будинки, будівлі та лінії електропередач.

Повідомлялося про «підтверджений великий і надзвичайно небезпечний торнадо», який рухався зі швидкістю приблизно 64 км/год до Бомонта, ще одного нафтопереробного центру в штаті Техас. 

Exxon Mobil повідомила, що НПЗ в Бейтауні, штат Техас, продовжує працювати, і постраждалих немає. Тим часом TotalEnergies відправила по домівках більшість персоналу свого нафтопереробного заводу в Порт-Артурі, але завод продовжив роботу в нормальному режимі.