24 серпня, 2023, 15:50

НПЗ OMV у Швехаті (Австрія) відновив виробництво нафтопродуктів після завершення профілактичних робіт. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

На початку червня 2023 року нафтохімічний підрозділ нафтопереробного заводу OMV в Швехаті було виведено з експлуатації згідно для перевірки, яка за законом проводиться кожні шість років. Метою цього процесу є ретельне очищення, перевірка та технічне обслуговування компонентів заводу, а також модернізація нафтохімічного блоку та частин нафтопереробного блоку, зазначили в компанії.

Було проведено інспекційні роботи в 18 технологічних печах, 121 колоні/реакторі, 513 теплообмінниках, 684 резервуарах, виконано різноманітні ремонтні роботи приблизно в 1140 точках трубопроводу. 

До профілактичних робіт було залучено приблизно 900 працівників нафтопереробного заводу OMV, а також близько 4 тис. працівників із 50 компаній-партнерів.Наразі профілактику успішно завершено, і нафтопереробний завод знову працює на повну потужність. 

Окрім технічного обслуговування та капітального ремонту установок, OMV також використав час зупинки заводу для його модернізації, а саме – для зменшення викидів. Зокрема, були проведені роботи на електролізній установці для виробництва зеленого водню.