Уламки БпЛА впали на територію Новошахтинського заводу нафтопродуктів в Ростовській області, в результаті чого підприємство зупинило роботу. Про це повідомив губернатор Ростовської області Васілій Голубєв у своєму Telegram-каналі.

«За уточненою інформацією, в результаті роботи чергових систем РЕБ БПЛА впали на територію Новошахтинського заводу нафтопродуктів», — написав він. 

За совами губернатора, загиблих і поранених немає. 

Про наслідки атаки, зокрема, чи виникла пожежа на підприємстві, наразі нічого не відомо. Водночас Голубєв повідомив, що технологічні об'єкти підприємства зупинено.

«Наслідки уточнюються», — зазначив він.

Новошахтинський завод нафтопродуктів (НЗНП) є найбільшим постачальником нафтопродуктів на півдні Росії. Його побудував і 2009 року відкрив відомий підприємець і колишній власник групи компаній «Юг Руси» Сергій Кислов.

В 2018 році, за даними ЗМІ, завод перейшов під контроль структур, пов’язаних з Віктором Медведчуком. Однак у листопаді 2021 року кум Путіна продав Новошахтинський нафтозавод російському будівельному підряднику «Петон інвест технолоджі».  

 

Нагадаємо, сьогодні дрони атакували Рязанський НПЗ, що належить державній «Роснєфті», після чого на підприємстві почалася пожежа.

Також росЗМІ повідомили, що атакований учора НПЗ «Лукойла» в Нижньому Новгороді зупинив найбільшу установку первинної переробки нафти.