22 листопада, 2022, 15:05

Кувейтська державна компанія KPC продала свою першу партію мазуту з низьким вмістом сірки (LSFO) зі свого нового НПЗ в Аль-Зурі потужністю 615 тис. барелів на добу, повідомляє Argus.

За словами учасників ринку, KPC продала на аукціоні 100 тис. т LSFO з максимальним вмістом сірки 0,5% компанії BP. Партія продукту була продана з премією $17/т до спотової ціни в Сінгапурі. BP пригнала на НПЗ танкер Ridgebury Nicholas A для завантаження партії. Ймовірно, судно попрямує до Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Минулого тижня НПЗ KPC продала свою першу партію нафти (продукт переробки) обсягом 55 тис. т. Це було перше відвантаження нафтопродуктів з заводу після його запуску в експлуатацію. 

Перша черга НПЗ Al-Zour почала комерційну діяльність 6 листопада. Завод має вийти на повну потужність в 2023 році. Після цього нафтопереробні потужності Кувейту зростуть до до 1,415 млн барелів на добу. Нафтопереробний завод орієнтований на переробку переважно важкої сирої нафти, в тому числі з родовища Нижній Фарс на північному сході Кувейту.