9 лютого, 2024, 14:00

Попит на супутні товари на АЗС AMIC ENERGY в Україні є стабільно високим завдяки тому, що компанія постійно відслідковує тенденції ринку та коригує асортимент і викладку товарів. Причому кількість чеків з товарами магазинів на заправках AMIC ENERGY вже більша, ніж кількість паливних чеків. Про йдеться у статті НафтоРинку, в якій AMIC ENERGY розповіла, як продає супутні товари на АЗС в Україні та Польщі.

«Згідно з нашими аналітичними даними, на АЗК кількість чеків з товарами магазинів більша, ніж кількість паливних чеків. Ми це пов’язуємо з уже сформованою звичкою людей купувати деякі товари у магазинах на АЗК, поєднуючи заправку авто, можливість швидко пообідати чи повечеряти зі зручними покупками найактуальнішого», - розповіли в «АМІК УКРАЇНА».

Якщо порівнювати з довоєнним 2021 роком, у 2023-му на АЗС AMIC ENERGY в Україні зріс попит на товари в таких категоріях: енергетичні напої, жувальні гумки, м’ясні снеки, жувальні цукерки, продукти здорового харчування.

«Також спостерігається перерозподіл продажів із солодких газованих напоїв на мінеральну та функціональну воду», - кажуть в компанії, зазначаючи, що, постійно відслідковують тенденції ринку та коригують асортимент та викладку товарів.

Загальна кількість асортименту на українських заправках AMIC коливається від 800 до 1800 SKU. Протягом останніх трьох років кількість товарних позицій в асортименті залишається стабільним, а для найбільших АЗС становить від 1700 до 1800 SKU.

Після початку повномасштабної війни росії з Україною асортимент товарів на заправках значно не змінився.

«Вже з травня 2022 року нам вдалось налагодити стабільні поставки необхідного товару та надати нашим клієнтам максимально можливий на той час вибір», - зазначили в українському офісі AMIC.

Нагадаємо, що з початку війни AMIC Energy Ukraine втратила пального та обладнання на $20 млн. Водночас компанія системно відновлює та модернізує заправні станції. Так у січні поточного року була відкрита після реновації АЗС у Рівненській області.

Джерело: НафтоРинок