7 липня, 2023, 11:20

Мережа АЗК Neftek передала чотири дрони DJI Mavic 3 для 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ Збройних сил України. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

“Допомога надана у рамках проєкту «Я допомагаю». Завдяки вашій активній підтримці ми змогли придбати дрони за короткий проміжок часу. Ця чергова партія допомоги є вкрай необхідною та ефективною в боротьбі з ворогом”, – йдеться у дописі Neftek.

В компанії подякували клієнтам за підтримку проєкту «Я допомагаю», зазначивши, що робота не зупиняється. Neftek продовжує збір на дрони DJI Mavic 3, які дуже необхідні на фронті, йдеться у дописі компанії.

Для того, щоб узяти участь в проєкті, треба придбати на АЗК Neftek наліпку «Я допомагаю». В компанії повідомляли, що всі кошти від продажів наліпок йдуть на потреби ЗСУ.

Neftek запустила проєкт «Я допомагаю» у березні, розпочавши збір коштів на пальне для 25-тої бригади ЗСУ.  Тоді повідомлялося, що наліпка коштує як один літр бензину, а усі кошти від продажів переводяться в літри пального та доставляються на передову. 

Згодом Neftek розпочала збір коштів на дрон Mavic 3T та інші потреби 25 бригади ЗСУ.