У висококонкурентному бізнесі автозаправних станції, одну з вирішальних ролей, яка впливає на прийняття рішення «заїхати заправитися» до улюбленого бренду мережі АЗС, відіграє фактор персоналу, який обслуговує клієнта безпосередньо в момент здійснення покупки – таку думку висловив Максим Потапський, експерт з клієнтського сервісу на АЗС, про це йдеться у статті «Персонал, який створює сервіс на АЗС».

«Ринок пального України – один із найбільш конкурентних у всій Європі. На кожну тисячу автомобілів у нас припадає одна заправка, а це дуже і дуже багато. До прикладу, АЗС у Західній Європі обслуговують утроє більше авто» - констатує ситуацію Максим Потапський.

На його думку, залишається недооціненим фактор персоналу на АЗС, куди безпосередньо треба інвестувати та розвивати і створювати зрозумілі прозорі та прогнозовані умови праці.

«Багато хто не розуміє важливості правил КЗпП і їхній вплив на ефективність роботи людей. Ну і, зрозуміло, не дотримується цих правил, діє на власний розсуд. Дайте людям можливість відпочити, стабільний графік роботи, і багатьох проблем вдасться уникнути» - стверджує Потапський.

Більшість конфліктів з клієнтами можна уникнути організувавши систему по роботі з персоналом, додавши гнучкі сценарії систем обслуговування та зворотній зв’язок не тільки з клієнтом, а і зі своїми співробітниками.

Нагадаємо, що серед відгуків, що відвідувачі залишають на картах Google якість обслуговування персоналом АЗС стоїть на другому місці, про це зазначено в огляді «Антирейтинг АЗС або як ми (не) любимо наших клієнтів».

 

Джерело: НафтоРинок