Індійська нафтопереробна компанія Reliance Industries Ltd повідомила, що її прибуток у ІІІ кв. року був стабільним, зазначивши, що на фінансові показники негативний вплив мало зниження маржі переробки та податки на експорт нафтопродуктів.

Консолідований прибуток Reliance за ІІІ кв. становив 136,56 млрд рупій, майже не змінившись у порівнянні з показником попереднього кварталу (136,8 млрд рупій), повідомляє Reuters.

Reliance Industries володіє найбільшим у світі Джамнагарським НПЗ потужністю 1,24 млн барелів на добу.

За даними Reliance, через рішення уряду Індії стягувати податок на експорту бензину, дизельного та авіаційного палива за квартал компанія втратила $488,42 млн.

Виробництво нафтопродуктів знизилося на 3,6%, за останні три місяці, оскільки у вересні компанія зупинила установки дистиляції сирої нафти та каталітичного крекінгу в Джамнагарі на планове технічне обслуговування.

Як повідомляв НР, експорт дизпального з Індії та Близького Сходу до Європи суттєво збільшився в жовтні. Європа законтрактувала на жовтень приблизно 480 тис. т (у вересні - 361 тис. т) ДП з Індії, а з Близького Сходу -  834 тис. т (у вересні - 511,3 тис. т).