23 січня, 2023, 09:25

Нафтогазова асоціація звернулася до Рівненської облдержадміністрації з проханням  перевірити 17 об’єктів торгівлі нафтопродуктами на дотримання законодавства, повідомляється на офіційній сторінці ОДА.

“Відтак, питання легалізації автозаправок обговорили під час наради під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ОДА, у 2019 році на Рівненщині створили Центр з детінізації ринку пального, у результаті чого закрили більше 200 об’єктів нелегальної торгівлі нафтопродуктами.  Це призвело до збільшення акцизного податку та зростання обсягів реалізації на офіційних АЗС. 

Водночас із початком повномасштабного вторгнення Росії до України ця робота припинилася, зокрема, через дефіцит пального. «Відновлюємо роботу в цьому напрямку. Адже окрім наповнення бюджетів, детінізація ринку палива має і соціальну складову – легалізація ринку праці, а також забезпечення об’єктів критичної інфраструктури. Невдовзі стартують весняно-польові роботи, тому будуть потрібні великі обсяги пального для господарств», - зазначив Ігор Тимошенко. 

️Під час наради про свою роботу відзвітували представники поліції, податкової, ДСНС, екологічної інспекції, Держпраці. За результатами проведених ними перевірок встановлено, що 13 АЗС працюють на підставі ліцензій, за двома адресами об’єктів торгівлі пальним не виявлено. Представник Держпраці поінформував про виявлені випадки неоформлених трудових відносин із працівниками. Роботодавці вже усунули порушення.