7 лютого, 2023, 09:10

Про запаси пального повідомив в ефірі телемарафону директор «Нафтогаз Ойл Трейдинг» (НОТ) Володимир Бичков. «Ми намагаємось створити запас пального, наразі ми маємо на 2-3 місяці точно, тому на цей термін я можу казати, що пальне буде».  Топ-менеджер уточнив, що мова йде про накопичення за кордоном.

За його словами додаткові обсяги з Європи дають можливість знижувати ціну на АЗС, якими управляє НОТ під брендом U.GO. «До нас пальне постачається з Польщі, Литви, Словаччини, Румунії, Болгарії, тому якість європейська і за цим ми стежимо, сертифікуємо, є паспорта, сподіваюсь що не було ніяких нарікань... Зараз ми шукаємо інші шляхи, які будуть допомагати знижувати ціни, утримувати їх в низьких порогах і запобігати штучно якогось підвищення по ринку. Ціни спекулятивними точно не будуть, ми будемо намагатися їх тримати як можна нижче», - сказав він.

Бичков також повідомив, що наразі працює під брендом U.GO  66 комплексів в Україні, а за півроку «Нафтогаз» має намір подвоїти кількість працюючих станцій.

Нагадаємо, під час війни АРМА отримало в управління активи мережі АЗС ТОВ «Глуско Україна», які згодом за підтримки Кабінету Міністрів передало управителю. Наразі мережа працює під новим брендом «U.GO» та постійно розширює перелік діючих АЗС на території різних регіонів України, у тому числі тих областей, на території яких відбуваються активні бойові дії. На початку січня «Нафтогаз Ойл Трейдинг» відновив роботу АЗС в Миколаєві, яка стала 60-ю в мережі.