28 листопада, 2022, 12:00

Компанія «Надежда» фіналізує наслідки дії окупації об‘єкту зберігання світлих нафтопродуктів в м. Ізюм Харківської обл, повідомили в компаніі. «На жаль, відновлення нафтосховища обійдеться дорожче за вартість активу, що було придбано в 2018 р.», розповів власник Віктор Батраченко. - «Компанія припинила інвестування в цей проєкт». 

За його словами, фахівців компаніі було допущено на нафтобазу після звільнення міста від російських військ та розмінування території. «На сховищі базувались рашисти, які тікаючи з міста, вочевидь, мали на меті нанести максимальну шкоду: нема ні одного вцілілого резервуару, вкрадено устаткування, навмисно підірвані трубопроводи», каже Віктор Батраченко. 

В компаніі повідомили, що придбали нафтобазу, 1918 року будівництва з метою вирішення логістики поставок пального в Харківську, Полтавську та Донецьку області. Крім того, планувалось будівництво сховища скрапленого газу. Ізюмська нафтобаза мала потужність зберігання 15,4 тис. м3 (14 резервуарів), розташована на ст. Ізюм.