1 квітня, 2024, 09:58

Національна мережа АЗК UPG розширила свій портфель преміального пального брендовим дизелем з покращеними властивостями. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі компанії. 

«Національна мережа АЗК UPG розширила свій портфель преміального пального високоякісним брендовим дизелем з покращеними властивостями», — йдеться у повідомленні.

Мова йде про додавання компоненту Powerguard виробництва німецької компанії Innospec, який очищає та оберігає паливну систему авто, а також позитивно впливає на роботу двигуна, підтримуючи його в найкращому стані, кажуть в компанії.

В основі upgDIESEL – пальне американського походження, поставки якого мережа налагодила після широкомасштабного вторгнення. 

«Серед основних переваг продукту — його високе цетанове число та ультранизький вміст сірки. Варто зауважити, що такі показники досягаються виключно завдяки високотехнологічній технології виробництва безпосередньо на нафтопереробному заводі», — розповіли в UPG, додавши, що всі види пального, які продає мережа, відповідають українським ДСТУ та екологічному стандарту Євро-5.

Як стверджують в компанії, upgDIESEL сприяє відновленню та підтримці ресурсу двигуна, економії пального та зменшує ризик виникнення несправностей та позапланового ТО.

«Відтепер на стелах наших АЗК і брендове дизельне пальне. Впевнені, ця новина потішить українських водіїв, які давно очікували на його появу. Тож навіть до нашої комунікаційної складової ми додаємо слово «нарешті». Сьогодні портфель UPG на сто відсотків складається з найкращих продуктів, які лише існують на світовому ринку. Ми досягли сталої якості, чим дуже пишаємося.. Адже ніщо так не заряджає команду, як можливість пропонувати українцям найкраще», — коментує в.о маркетинг-директора компанії Катерина Дробілко.

UPG обрала виробником присадки для дизпального - німецьку компанію Innospec, яка запропонувала українському оператору лінійку присадок Powerguard. 

Заправитися брендовим дизелем з 1 квітня можна на кожному АЗК мережі UPG. Вартість upgDIESEL становить 56,00 грн/л, вартість звичайного дизпального 53,30 грн/л.

Як раніше повідомляв НафтоРинок, UPG наростила поставки дизпального зі США. Взимку компанія поставила понад 100 тис. т американського ДП яке було вироблено на НПЗ однієї з найбільших нафтових компаній північної Америки – Valero.