Сполученим Штатам можуть знадобитися роки, щоб поповнити стратегічний запас нафти, який скоротився до найнижчого рівня з 1983 року. Про це заявив міністр енергетики Дженніфер Гранхольм на слуханнях у Конгресі, передає Reuters.

Представники адміністрації Байдена заявили, що хочуть поповнити стратегічний резерв після минулорічного продажу рекордних 180 млн барелів нафти, адже зараз ціна на неї становить близько $70 за барель. Нафта зі стратегічних запасів минулого року продавалася приблизно за $94 за барель.

«Цього року нам буде важко скористатися цими низькими цінами, але ми продовжимо шукати низькі ціни в майбутньому, тому що маємо намір заощадити долари платників податків», – сказала міністр енергетики Дженніфер Гранхольм представникам США на слуханнях у Конгресі. Гранхольм також зазначив, що адміністрація хоче викуповувати нафту за ціною нижче $72 за барель.

Минулого місяця Міністерство енергетики заявило, що воно реалізує стратегію поповнення запасів нафти, яка складається з трьох частин, яка включає викуп нафти на приблизно $4,5 млрд, отриманих від продажу сировини в 2022 році. Міністерству минулого року вдалося переконати Конгрес скасувати продажі близько 140 млн барелів, які мали відбутися в період з 2024 по 2027 фінансовий рік. Тим не менш, Міністерство енергетики продасть 26 млн барелів зі стретегічного запасу, що було дозволено Конгресом у попередні роки. Нафту буде поставлено на ринок з 1 квітня по 20 червня цього року.

Зараз в видовбаних соляних печерах уздовж узбережжя Мексиканської затоки зберігається близько 372 мільйонів барелів нафти в стратегічного запасу. Це найнижчий показником з 1983 року.