На Полтавщині затримано п’ятьох учасників групи, серед яких працівники локомотивного депо, що розкрадали дизпаливо «Укрзалізниці». Про це повідомляється на сайті Полтавської обласної прокуратури.

Згідно даними слідства, підозрювані, двоє з яких були працівниками локомотивного депо, зливали дизельне пальне з паливних баків тепловозів до пластикових каністр. Під час руху локомотивів заповнені каністри викидали на заздалегідь обумовлених ділянках залізничного перегону. У подальшому пальне перевозили у місця зберігання та реалізовували населенню за цінами, нижчими ринкових.

Як кажуть у прокуратурі, чоловіків було затримано безпосередньо під час вчинення злочину. За попередніми підрахунками, учасниками групи вкрадено майже 5 тис. літрів дизпалива, яке належало регіональній філії АТ «Укрзалізниця».     

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури 5 жителям області повідомлено про підозру у привласненні чужого майна, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).