За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури припинено діяльність підпільного заводу із виробництва дизпалива та бензину, повідомляється на сайті Львівської обласної прокуратури. 

За даними слідства, співробітники одного із товариств налагодили переробку нафти та виробництво фальсифікованого пального. Незаконно виготовлену продукцію реалізовували на території Львівщини.

Виробничі потужності незаконного підприємства дозволяли виготовляти до 5 тонн нафтопродуктів кожного дня. Під час обшуків виявлено та вилучено майже 40 тис. літрів нафтопродуктів, спецобладнання та чорнові записи. Орієнтовна вартість вилученого становить 7,5 млн грн.

Наразі проводяться слідчі розшукові дії, встановлюються всі причетні до вчинення кримінального правопорушення особи. Досудове розслідування за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів (ст. 204 КК України) здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України, за участі Територіального управління БЕБ у Львівській області.