Hippo Kiosks встановлює біткойн-банкомати на АЗС в штаті Пенсильванія. Нещодавно біткойн-банкомати з’явилися на АЗС Sunoco у містечку Хоршам в околицях Філадельфії, на АЗС Exxon в Отсвіллі, на АЗС Gulf в Поттстауні та Олі, йдеться на сайті компанії. 

Окрім того, вони працюють на АЗС Shell в Аллентаун та Дойлестаун, на заправці Food Mart в Квакертаун тощо. Загалом Hippo Kiosks має банкомати з біткойнами приблизно в 40 різних населених пунктах Пенсільванії.

Транзакції здійснюються миттєво і не потребують попередньої реєстрації, йдеться в на сайті компанії. Банкомати використовують програмне забезпечення компанії ChainBytes, яка вважає себе лідером у секторі софту криптовалютних ATM-машин.

На сайті компанії зазначається, що клієнтам не потрібно реєструватися, щоб використовувати машину, їм потрібно лише мати гаманець Bitcoin та готівку. В Hippo Kiosks також кажуть, що клієнтам, які користуються її банкоматами, не обов’язково купувати цілий біткойн, і що ціни, за якими банкомат продає біткойни, відображатимуться в реальному часі (оскільки ціна біткойна постійно змінюється).