Мережа АЗС Circle K у четвер зробила знижки на пальне в розмірі €0,20/л в Литві та деяких інших країнах Європи всього на три години  - з 2-ої до 5-ої вечора. Через це на час дії акції у Вільнюсі вишикувались черги з авто біля заправок Circle K, повідомляє місцеве видання Delfi.

Через високі ціни на пальне в Литві акція привернула увагу багатьох клієнтів. Без знижок 95-й бензин на Circle K коштував €1,499/л, а дизельне пальне – €1,639/л. 

О 14 год. біля АЗС Circle K у Вільнюсі стояли черги, а на вулицях біля заправок формувалися затори. Водіїв просили враховувати цей фактор та об'їжджати вулиці, на яких знаходяться заправки Circle K та Viada, яка в останню мить приєдналася до акції. Мережа Circle K повідомила, що звичайні ціни повернуться о 17:05.

“Коливання цін стало однією з актуальних тем останнього часу, вона торкнулася не лише компаній, а й мешканців Литви. Мета кампанії - хоча б трохи полегшити підготовку до свят. Так, ці ціни не відповідають реальності і завдадуть нам шкоди, але ми не знайшли іншого способу подякувати клієнтам і полегшити їх фінансовий тягар. За попередніми підрахунками, заповнивши за зниженою ціною повний банк, клієнти заощадять €10”, - заявили в латвійській мережі Circle K.