В мережі АЗК WOG стартував пілотний проєкт з оплати рахунків за електроенергію. Наразі скористатися цією опцією зможуть власники житла в Києві. Таку можливість для своїх клієнтів реалізував постачальник YASNO спільно з фінансовим партнером ГлобалМані, повідомили НР в компанії.

«Сплатити за електроенергію клієнти АЗК WOG можуть за лічені хвилин. Для цього потрібно назвати оператору свій особовий рахунок та ПІБ власника. Клієнт має змогу внести готівкою до 5 тис. грн. Якщо ж потрібна точна сума нарахувань, її повідомить оператор. Перелік АЗК WOG, на яких є змога розрахуватися за спожиту електроенергію, можна переглянути тут», - йдеться в повідомленні WOG.

«Ми вже створили низку онлайн-сервісів, які дозволяють дистанційно розраховуватися за світло у зручний час та спосіб: Особистий кабінет, Viber та Telegram боти, форми на сайті. Тепер відвідувачам АЗК WOG навіть не потрібно витрачати додатковий час – внести платіж можна поки заправляється автівка», - сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Це пілотний проєкт, який, як розповідають у YASNO, незабаром буде масштабований. Можливість оплати на касі АЗК WOG за спожиту електроенергію зʼявиться також у клієнтів із інших областей.