18 вересня, 2023, 11:00

З вересня клієнти мережі АЗК UPG зможуть придбати дитячі їстівні набори, оформлені у зручні паперові бокси, передає кореспондент НафтоРинку, який відвідав один з комплексів в Києві.

В компанії повідомили, що «дуже дорослий бокс!» це власна розробка команди UPG.

До складу спеціальної пропозиції для маленьких клієнтів UPG входять на вибір фірмовий міні-чізбургер з яловичою котлетою або курячі нагетси, сік, картопля фрі та соус. Крім того кожен дитячий бокс має іграшку-сюрприз.

«Продумуючи страви для найменших відвідувачів, ми, звичайно, орієнтувалися, щоб, передусім, це було смачно та ситно. Але наша ідея полягала й утому, щоб звичайний обід малечі перетворився на цікаву та захоплюючу історію. Саме тому наші бокси такі яскраві та наповнені стравами, які обожнюють усі діти. Іграшка чудово доповнює цей набір, адже вона завжди про посмішку», – розповіла маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

Як зазначила в ексклюзивному інтерв’ю НафтоРинку заступник виконавчого директора мережі АЗК UPG Вікторія Горова, компанія дбайливо турбується навіть про найменших відвідувачів, яким попри все, потрібно зберегти щасливе дитинство. «Задля щасливих дитячих моментів ми створили власне морозиво ice U, а тепер презентуємо дитяче меню», - наголосила Горова.

Про це та інші питання, що стосуються принципів розвитку бізнесу харчування в мережі UPG, читайте в розгорнутому інтерв’ю з Вікторією Горовою, що незабаром буде опубліковане НафтоРинком.