13 березня, 2023, 09:05

В березні на двох столичних АЗК почав працювати «Хот-дог бар» All inclusive. Наявність «бару» передбачає самостійне приготування американського хот-догу з необмеженим додаванням соусів та додатків (сиру, кукурудзи, моркви та цибулі).

Крім того є можливість обрати самостійно сосиску (Mr. Grill) та опція зробити хот-дога з двома сосисками за додаткову оплату. Як і в нових американських хот-догах, які компанія запровадила в лютому, використовується булочка бріош. Для дотримання безпеки приготування та харчування передбачені одноразові перчатки та спецзасоби для додавання інгредієнтів фаст-фуду.

«Ми прививаємо нашим клієнтам любов до якісних і смачних перекусів, культивуючи більш усвідомлене споживання їжі. Фаст-фуд не повинен асоціюватися тільки зі словами «швидко і дешево», тому ми враховуємо побажання відвідувачів у приготуванні страв нашого меню, шукаємо різні способи креативної подачі. За стійками хот-дог барів вже з’явилися постійні клієнти, які збирають свій хот-дог за власним смаком, не чекаючи у черзі допомоги оператора. Ми також подбали про дотримання санітарних норм, тому на барі завжди є щипці для набору інгредієнтів та єдиноразові рукавички», - Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Вартість новинки – 79,99 грн, з двома сосисками – 99,99 грн. Спробувати  All inclusive на «Хот-дог бар» можна за адресами в Києві: вул. Жуковського, 22 та вул. О. Теліги, 12 б.

Нагадаємо, «БРСМ-Нафта» в лютому запустила нові хот-доги: з беконом, з кукурудзою та з халапеньо й рваною свининою.