20 липня, 2022, 10:10

Губернатор Нью-Йорка Кеті Хочул схвалила муніципальну програму заряджання електромобілів, яка надає водіям знижки на рахунки, коли вони заряджаються в період, коли електромережі не завантажені та мають профіцит, повідомляє сайт міста Нью-Йорк.

Державна комісія з громадського обслуговування працює з комунальними службами Нью-Йорка над Програмою керованої зарядки електромобілів «EV MakeReady» з 2020 року за підтримки обєднання з 50 комерційних підприємств з управління зарядними станціями, які налічують 4571 загальнодоступну станцію та понад 1500 швидкозарядних станцій, планується, що після завершення програми «EV MakeЙорк» більше ніж удесятеро збільшити кількість станцій..

Програма базується на партнерстві між виробниками комунальних послуг та виробниками зарядного обладнання, які, як очікується, допоможуть встановити 50 000 AC і 1500 Зарядні станції постійного струму до 2025 року за програмою розподілу витрат.

Зазначений розподіл витрат відбувається за рахунок державних фондів і двох великих комунальних підприємств штату Нью-Йорк, що належать інвесторам.

Комісія затвердила бюджет програми на рівні 701 млн доларів до 2025 року, при цьому мінімум 30: або 206 млн. доларів буде спрямовано на покриття витрат споживачів соціально незахищених верства населення.

Що стосується нового етапу реалізації програми, голова Комісії комунальних послуг Рорі М. Крістіан зазначив:

«Надаючи водіям електромобілів стимули для корисної поведінки під час заряджання, керовані програми заряджання створять безпрограшний ефект для електромобілів. водіїв у формі зниження витрат на паливо, а для мережі - у вигляді зниження витрат на інфраструктуру» - зазначає ефект від впровадження програми мер міста Нью-Йорк.

Штат Нью-Йорк має на меті створити сектор електроенергії з нульовим рівнем викидів до 2040 року, включаючи виробництво 70 відсотків відновлюваної енергії до 2030 року, а також досягти вуглецевої нейтральності в економіці.

Нагадаємо, в Україні підписано меморандум про співпрацю в реалізації проекту будувництва першої мережі заправних станцій.