Арбітражний суд Москви зобов'язав журналіста Андрія Караулова, визнаного російським мін'юстом іноземним агентом, видалити відеокліпи і випустити спростування поширеної ним інформації про постачання дизельного пального Україні з болгарського заводу Лукойла. Про це повідомляється на сайті суду. 

Згідно з повідомленням, Лукойл у своєму позові до Караулова зазначив, що поширені журналістом відомості не відповідають дійсності та неодноразово публічно спростовувалися.

Як випливає з рішення суду, він визнав чотири фрагменти публікацій такими, що не відповідають дійсності й ганьблять репутацію компанії. Недостовірні на думку московського суду твердження Андрій Караулов поширив у січні у двох сюжетах на його YouTube-каналі. Зокрема, він стверджував, що «більше половини танків ЗСУ... працюють на цьому дизельному паливі, отриманому фактично з Росії». 

Рішення арбітражного суду ще може бути оскаржене у вищій інстанції.

Зазначимо, що в січні екс-глава мінфіну Болгарії Асен Вассілєв сказав в інтерв'ю німецькій газеті Welt, що після російського вторгнення країна постачала в Україну суттєві обсяги дизельного палива, виробленого на заводі «Лукойл Нефтохим Бургас». За словами Вассілєва, часом Болгарія покривала до 40% потреб України в дизпаливі. У Лукойлі тоді заявили, що влада Болгарії ніколи не зверталася до компанії з проханням про постачання пального в Україну.