Мінінфраструктури за підтримки Мінцифри почало у тестовому режимі впроваджувати електронну товарно-транспортну накладну (е-ТТН), повідомив у середу заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

“Отримуємо величезну кількість запитань щодо впровадження електронної товарно-транспортної накладної – е-ТТН, - пише Найєм. - Якщо коротко, в країні нарешті зʼявиться єдина база даних документів е-ТТН, що дозволить істотно спростити і пришвидшити логістичні процеси, а також дати єдиний метод контролю наявності таких документів усіма сторонами”.

Він повідомив, що вже запущено сайт e-ttn.miu.gov.ua, і це єдиний ресурс з усією інформацією, яку було зібрано під час розробки системи е-ТТН.

“Електронні товарно-транспортні накладні вже тестують провайдери електронного документообігу. Є й перша компанія від бізнесу, яка зголосилась випробувати цей електронний інструмент”, - зазначив Мустафа Найєм. Він також повідомив, що електронна форма накладних в перспективі має замінити паперову, але це станеться не раніше липня наступного року.