23 квітня, 2024, 12:05

У місті Болехів Івано-Франківської області розпочав роботу новий АЗК ОККО. Про це компанія повідомила на своїй вебсторінці.

Новий комплекс розташований на автошляху з Івано-Франківська до Львова за адресою вулиця Данила Галицького, 111. Це вже 409-й АЗК у мережі і 26-й у Івано-Франківській області, повідомили в компанії. 

Традиційно водії можуть заправитися тут бензином А-95 Євро і PULLS 95, дизельним пальним ДП Євро і ДП PULLS, а незабаром буде під’єднано й газовий модуль. Крім того, у складі комплексу працює магазин, кафе і пункт підкачки шин. На АЗК встановлено дизельний генератор, тож він може працювати навіть у разі вимкнення електроенергії, розповіли в OKKO.

В компанії зазначають, що всі нові АЗК з 2008 року вона проєктує і будує з урахуванням норм безбар’єрності. 

«Такі АЗК облаштовані безбар’єрними входом до комплексу, працює окремий санвузол для людей, що користуються кріслом колісним, передбачений пеленальний столик, що стане у нагоді батькам, які подорожують з маленькими дітьми», — йдеться у повідомленні.

АЗС в Івано-Франківській області стала вже п’ятим новим комплеском, який OKKO запустила в 2024 році. Раніше два нові об’єкти відкрилися у Київській області, по одному — в Умані (Черкаська обл.) та в Миколаєві.