Компанія Equans розширила партнерство з мережею супермаркетів Morrisons, запустивши свій перший зарядний хаб для електромобілів GeniePoint біля нового магазину в Літл-Клактоні, Великобританія, повідомляє Forecourt Trader.

Нова станція є частиною мережі GeniePoint і має 14 зарядних точок потужністю від 7 кВт до 300 кВт, на які постачається електроенергія з відновлюваних джерел. Розрахуватися за послуги зарядки можна безконтактно - через додаток GeniePoint або картку RFID.

Хаб включає чотири станції потужністю 7 кВт, чотири - по 22 кВт, дві - по 75 кВт, дві - по 150 кВт і дві - по 300 кВт. Зарядний пристрій потужністю 300 кВт є найшвидшим у мережі GeniePoint. Він забезпечує поповнення акумулятора від нуля до 80% менше, ніж за 10 хв.

Як зазначили в Equans, супермаркети відіграють важливу роль у поширенні електромобілів, оскільки заряджати авто біля магазину, поки робиш покупки, - дуже зручно для клієнтів. «Цей хаб є важливою віхою для GeniePoint і наших відносин з Morrisons, підтверджуючи наші зобов’язання прискорити поширення електромобілів у Великобританії та забезпечувати швидку та зручну зарядку для всіх».

Equans співпрацює з Morrisons з 2019 року, і тепер більше половини магазинів Morrisons мають зарядні станції для електромобілів GeniePoint. Загалом у супермаркетах Morrisons по всій Великобританії наразі працює понад 250 точок зарядки GeniePoint. Більшість станцій мають потужність 50 кВт.