Компанія Intermarché, що управляє супермаркетами в різних країнах Європи, проведе ребрендинг своїх АЗС у Польщі, повідомляє портал petrolnet.pl.

Станції стануть ще більш сучасними і відповідатимуть кольорам мережі, йдеться в повідомленні. Компанія хоче оновити імідж своїх АЗС, модернізувати їх, гармоніювати з візуальною ідентифікацією мережі, і, перш за все, адаптуватися до поточних потреб і очікувань клієнтів.

Кожна з оновлених станцій буде відрізнятися кольорами, що відсилають до основних кольорів Intermarché – чорного та червоного з елементами білого, тоді як раніше в оформленні станцій домінували сірі кольори. 

Крім того, Intermarché запропонує привабливі умови фінансування для підприємців, які співпрацюють з компанією за угодами про франчайзинг. Кожен приватний підприємець, який працює під назвою Intermarché, може розраховувати на фінансову підтримку мережі, зазначається у повідомленні. Мережа Intermarché заохочує всіх незалежних підприємців, які працюють у Intermarché, до ребрендингу своїх АЗС. 

“Ми припускаємо, що до кінця року 10 автозаправних станцій оновлять свій вигляд”, – каже Бенджамін Ферте, президент правління SCA Petrole Polska – компанії з групи Intermarché, що займається торгівлею паливом.

Зараз біля супермаркетів Intermarché по всій Польщі працює майже 70 АЗС. Це робить компанію крупним гравцем на ринку пального серед операторів супермаркетів у Польщі.