Мережа АЗС “БРСМ-Нафта” встановила генератори для вироблення електроенергії на випадок блекауту приблизно на 50% своїх об'єктів, повідомила компанія на своєму сайті.

“Додаткові генератори вже в дорозі, і найближчим часом більше 80% наших комплексів будуть з генераторами. Ми також оснащуємо старлінками першочергово АЗК на звільнених територіях – в Херсоні та в Харківській області”, - йдеться в повідомленні компанії.

По суті, АЗК - це свого роду «пункти незламності», де можуть перебувати громадяни у випадку тривалого вимкнення електроенергії. Там є усі базові послуги,електроенергія, мобільний зв’язок, інтернет, вода та гаряча їжа, аптечки, пальне, зазначають в БРСМ.

“Крім того, ми підвищили ліміт зняття готівки на касі до 6 тис грн в одному чеку. Це дозволить людям не мерзнути в чергах біля банкоматів. Послуга доступна для будь-яких банківських карт Mastercard. На АЗК у Дніпрі, Херсоні, Харкові та Миколаєві є можливість зняти до 6000 грн за раз. У інших містах України – 500 грн за один раз, проте кількість транзакцій необмежена, за наявності готівки на касі”, - йдеться в дописі мережі.