22 листопада, 2022, 13:55

На початку 2023 року американська мережа АЗС Warrenton Oil запускає місячну підписку на послуги автомийок FastLane, яка працюватиме через мобільний застосунок з такою самою назвою, повідомляє спеціалізований портал CSP Daily News.

Програма розроблену компанією Liquid Barcodes, а оформити абонемент можна через мобільний застосунок FastLane. В ньому клієнти можуть вибрати один із кількох пакетів передплати на послуги автомийки або ж придбати одноразову безконтактну мийку свого авто.

Компанія Warrenton Oil керує 55 зручними крамницями FastLane та АЗС під різними брендами по всьому штату Миссурі, готелями та мийками, а також компанією WOCO Transportation LLC, яка надає різноманітні послуги для вантажівок.

Автомийки збільшують трафік і стимулюють продажі в магазині. Компанія Warrenton Oil заявила, що її мета - забезпечити безконтактне рішення для автомийок та збільшити дохід свого бізнесу. 

Проєкт розроблено та впроваджується міжнародною компанією Liquid Barcodes, що займається програмами лояльності та цифровими маркетинговими технологіями. Її генеральний менеджер в Північній Америці Саураб Сварупа каже, що програми підписки на послуги автомийки, на каву та інші напої або харчові продукти є чудовим способом підтримувати лояльність клієнтів, а також отримувати постійний дохід.