Компанія 7-Eleven Inc., що управляє однією з найбільших в США мереж АЗС, запустила онлайн-магазин 7Collection, призначений для прихильників свого бренду, повідомляє CSP Daily News. В магазині представлені ексклюзивний одяг та аксесуари, натхненні ексклюзивними продуктами 7-Eleven, такими як Big Gulp і Slurpee.

Магазин 7Collection продає вінтажні футболки, головні убори та широкий асортимент сувенірів і подарункових карток. Наразі представлено дві колекції: «Автомобілі 7-Eleven» та Slurpee. Перша включає капелюхи для водіїв вантажівок, наклейки та культові освіжувачі повітря з ароматом кави, який був створений спеціально для моделі Model 711 - фірмової автівки, яку 7-Eleven створила га базі Ford Mustang.

Колекція Slurpee присвячена культовому замороженому напою, який 7-Eleven продає вже понад 55 років. Вона включатиме як ретро, ​​так і сучасний одяг, аксесуари та предмети колекціонування, пов’язані з напоями Slurpee. 

«За останні 95 років 7-Eleven став більше, ніж просто магазином. Це заклад для перекусів, фотосесій, зйомок музичних відео, притулок для любителів автомобілів - і в цілому важливе місце для наших клієнтів», - сказала виконавчий віце-президент і головний маркетинговий директор 7-Eleven Марісса Джарратт. 

Протягом перших семи днів клієнти отримають знижку 11% на всі товари 7Collection, використовуючи код 7Collection11, повідомила компанія.

7-Eleven - найбільша в США мереж мінімаркетів за кількістю крамниць, якими компанія володіє напряму. 

Включаючи магазини, що працюють за франшизою, 7-Eleven має 77,7 тис. магазинів у 19 країнах, у тому числі близько 13 тис. - у Сполучених Штатах, з них велика кількість продають пальне. Близько 9,5 тис. точок продажів компанії в США працюють під вивіскою 7-Eleven, близько 3,8 тис. од. - під прапором Speedway і близько 500 під назвою Stripes.