9 грудня, 2022, 12:40

Sheetz Inc., одна з найбільших незалежних мереж АЗС у США, запровадила акцію до різдвяних та новорічних свят. Починаючи з п’ятниці, 9 грудня, компанія даруватиме постійним клієнтам одну безкоштовну каву з машин самообслуговуванням на тиждень, повідомляє Convenience Store News.

Відсьогодні і до 31 грудня щоп’ятниці всі учасники програми лояльності My Sheetz Rewardz отримуватимуть спеціальну пропозицію - безкоштовну каву з автомату самообслуговування або Cup'occino. Отримати безкоштовний кавовий напій можна в будь-якому з понад 670 магазинів Sheetz протягом тижня після нарахування. Якщо пропозиція не була використана протягом тижня, її буде видалено з облікового запису та замінено новою.

Клієнти можуть стати учасником My Sheetz Rewardz і взяти участь в акції в будь-який час, завантаживши мобільний додаток Sheetz і ввівши код пропозиції «COFFEEME», зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, американська мережа АЗС та мінімаркетів QuickChek до різдвяних та новорічних свят запустила схожу акцію - компанія розіграє серед своїх клієнтів 160 абонементів на безкоштовну каву на весь 2023 рік.