Південноафриканська Engen була визнана “найкрутішою” мережею АЗС країни за версією Sunday Times GenNext. Цей захід проводиться в ПАР вже 18 років поспіль. В його рамках компанія Yellowwood проводить опитування молоді та складає Топ-10 найсильніших брендів в багатьох категоріях, що охоплюють усі сфери бізнесу. 

Цього року Engen знову випередила конкурентів і була визнана найсильнішим паливним брендом серед молоді 13-й рік поспіль, зазначається на сайті Engen. «Це нагорода, яка засвідчує переможний спосіб мислення Engen, незмінність її цінностей і пристрасть до пропозицій, орієнтованих на клієнта, інновацій та сталого розвитку», - йдеться в повідомленні компанії.

Engen Petroleum - південноафриканська нафтова компанія, що до 1990 року належала американській Mobil. У 1993 році компанія змінила назву бренду на Engen. Наразі вона представлена в 17 країнах і експортує продукцію ще в понад 30 країн, переважно в Африку та на острови Індійського океану.

Engen володіє нафтопереробним заводом у Дурбані потужністю 120 тис. барелів на рік і керує мережею з приблизно 1450 АЗС к країнах Африки на південь від Сахари та на островах Індійського океану. Частина станцій Engen працюють за угодами франшизи.

В рейтингу GenNext цього року Engen обійшла відомі міжнародні компанії. Друге місце посіла Shell, третє - Caltex, четверте - Sasol, п’яте - Total, шосте - BP.

Журнал Sunday Times вперше назвав Engen найкрутішою мережею АЗС Південної Африки Generation Next у 2010 році. З тих пір вона тримається на вершині цього рейтингу.