Мережа АЗС Circle K в Латвії планує в найближчі п'ять років знизити споживання електроенергії на 20%, повідомляє видання Delfi, посилаючись на заяву директора відділу розвитку Circle K Latvia Гатіса Паварса.

Підприємство активно працює над рядом рішень, що знижують споживання енергії, зокрема розглядається зменшення інтенсивності освітлення всередині та зовні АЗС, встановлення більш енергоефективного обладнання. Також переглядається температура повітря в торгових точках та інтенсивність освітлення у зоні кафе.

Окрім того, за словами Паварса, компанія планує скоротити робочий час кількох торгових точок.

Оборот Circle K Latvia за останній фінансовий рік, який тривав з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року, становив €461,18 млн, а прибуток - €9,08 млн. 

Як повідомляв НР, через високі ціни на електроенергію компанія Neste Latvija запровадила заходи енергозбереження на всіх АЗС у Латвії. Яскравість освітлення стел зменшено вдвічі та адаптовано до темного та світлого часу доби. Крім того, у нічний час на цифрових екранах АЗС не демонструватимуть рекламних відеороликів, що зменшить навантаження на світлодіоди. Комплекс цих заходів забезпечить щонайменше 5% економії електроенергії.