Американська мережа АЗС Casey's General Stores Inc. у ІІІ кварталі збільшила продажі супутніх товарів в мінімаркетах на 8%, йдеться в фінансовому звіті компанії, опублікованому на її сайті.

У серпні-жовтні виторг крамниць на АЗС зріс на 7,9% порівняно з аналогічним періодом 2021 року та на 14,4% порівняно з ІІІ кв. 2020 року. Валовий прибуток збільшився на 8,9% і досяг $504,5 млн. При цьому середня роздрібна маржа становила 39,8%. 

«Наша диференційована бізнес-модель є стійкою в цих складних економічних умовах, оскільки ми чітко виконуємо наш стратегічний план щодо продуктів і товарів загального призначення, готової їжі та напоїв, що забезпечує чудову роботою магазинів», - зазначив президент і генеральний директор мережі Даррен Ребелез.

Примітно, що компанія Casey показала високі показники продажів фастфуду, наприклад, піци та пирогів, а також алкогольних і безалкогольних напоїв. 

Загалом продажі готової їжі та напоїв у тих самих магазинах (не враховуючи крамниці, що з’явилися протягом звітного періоду) зросли на 10,5% відсотка у порівнянні з ІІІ кв. минулого року і на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Середня маржа продажів фастфуду становила 56,7%.