Американська мережа заправних комплексів TravelCenters of America у співпраці з Electrify America встановить електрозарядки на 200 своїх станціях, повідомляє компанія на своєму сайті.

Угода з Electrify America передбачає встановлення приблизно 1000 зарядних пристроїв в 200 місцях протягом наступних п’яти років, а перші станції зарядки запрацюють вже цього року. Мережа зарядних станцій TravelCenters буде сумісною майже з усіма марками електрокарів та забезпечуватиме потужність до 350 кВт.

TravelCenters придбає у Electrify America швидкі зарядні пристрої постійного струму, а остання встановить їх та буде обслуговувати через свій підрозділ Electrify Commercial.

Electrify America керуватиме всім процесом проектування та встановлення зарядних станцій, включаючи отримання необхідних дозволів. Станції TravelCenters буде включено в зарядну мережу Electrify America, що дасть клієнтам можливість платити за зарядку через мобільний застосунок Electrify America.

TravelCenters of America - одна з найбільших в США мереж туристичних центрів, тобто АЗК великого розміру. Як зазначається на її сайті, компанія має 281 станцію в 44 штатах.

Мережі АЗС Casey’s і Sheetz також співпрацюють з Electrify America в проєктах зарядних станцій для електромобілів.