Mercedes-Benz готується створити крупну мережу зарядних станцій для електромобілів під власним брендом, яка охопить найбільші авторинки світу, повідомляє Forecourt Trader з посиланням на заяву головного технічного директора компанії Маркуса Шефера.

Цього року Mercedes-Benz в партнерстві з MN8 Energy і ChargePoint почне відкривати зарядні станції в Північній Америці, а потім - в Європі, Китаї та на інших крупних ринках світу.

Північноамериканську мережу планується завершити до 2027 року, відкривши понад 400 зарядних хабів із понад 2,5 тис. пристроями високої потужності.

За словами Шефера, станції будуть розміщені приблизно на однаковій відстані одна від одної вздовж основних автомагістралей, а також в крупних містах. Mercedes-Benz буде ретельно підбирати місця розташування своїх зарядних хабів з урахуванням потреб клієнтів. На станціях працюватимуть заклади громадського харчування.

Кожна станція матиме від 4 до 12 зарядних пристроїв високої потужності (до 350 кВт), а в деяких локаціях буде встановлено до 30 пристроїв.

Мережа буде відкрита для всіх брендів електромобілів, але клієнти Mercedes-Benz отримають особливі переваги, такі як можливість зарезервувати місце для зарядки.