Мережа АЗС WOG та благодійний фонд «Дігнітас» передали Силам оборони України перші три комплекси БПЛА «АРЕС» рамках проєкту «MEGAКАВА донатить на «крила». Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Комплекси «АРЕС» передали трьом бойовим підрозділам: 54 окремій механізованій бригаді ім. гетьмана Івана Мазепи, 81 окремій аеромобільній бригаді та 31 окремій механізованій бригаді. Кошти на них задонатили гості WOG, які купували улюблені напої в горнятках MEGA.

Нагадаємо, з 1 квітня мережа WOG запустила благодійну акцію «MEGAКАВА донатить на «крила», в рамках якої 5 грн з горнятка кави йдуть на безпілотники. Окрім того, можна задонатити будь-яку суму на банку проєкту. Благодійна ініціатива триватиме до 31 травня. 

«За перших два тижні акумульовано коштів на п'ять комплексів, три з яких вже передали військовим. Попри те, що останнім часом говорять, наче українці втомилися допомагати, результат проєкту свідчить про високий рівень єдності й прагнення підтримувати захисників на шляху до Перемоги», — зазначив Микола Шкуринський, регіональний директор Житомирської дирекції управління мережею АЗК WOG. Він безпосередньо передав БПЛА військовим, повідомили в компанії.

Розвідувальний безпілотний комплекс «АРЕС», розроблений для військових потреб тактичного рівня, здатний заглиблюватися у тил ворога до 50 км на швидкості до 100 км/год, працювати при температурах від -15 С до +35 С. Швидкість розгортання комплексу становить 15 хв, розповіли в WOG.