Член правління, головний директор виконавчий Групи «Нафтогаз» Маврикій Калугін залишає «Нафтогаз». Останній день роботи Маврикія Калугіна 31 січня, повідомили джерела в Нафтогазі.

На посаді головного виконавчого директора він працював з 26 листопада 2021 року. Маврікій Калугін народився у Ніколаєвську (Аляска, США), має 25-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі по всьому світу, володіє глибокими компетенціями у сфері управління видобувними та сервісними компаніями, розробці нових родовищ та оптимізації виробництва на виснажених нафтових та газових родовищах.

До приходу в НАК «Нафтогаз України» Маврікій Калугін протягом п’яти років працював у ПАТ «Укрнафта» на посадах радника голови правління, заступника голови правління, виконавчого віце-президента з видобутку та переробки. Нові підходи, запропоновані Маврікієм Калугіним, допомогли «Укрнафті» стабілізувати видобуток вуглеводнів попри невеликі обсяги інвестиційної програми. Раніше Маврікій Калугін займав керівні посади в таких компаніях, як Petrofac, Cairn India, BP, TNK-BP, Occidental Petroleum, ConocoPhillips та ARCO. Освіту пан Калугін отримав в університеті Айдахо (США).

Нагадаємо, що раніше Олександр Романюк залишив посаду виконувача обов'язків гендиректора «Укргазвидобування». Також з компанії пішли його радники Володимир Соколовський та Михайло Мислюк.