11 серпня, 2023, 10:12

Австрійська мережа АЗС AMIC ENERGY та благодійний фонд Dignitas оголошують про запуск спільної благодійної ініціативи – «MAVIC від AMIC». Про це НафтоРинку повідомили у пресслужбі компанії. 

В рамках благодійної ініціативи «MAVIC від AMIC» 5 гривень за кожного клієнта, що заправить автомобіль будь-яким видом бензину або дизпального, будуть перераховані підприємством «АМІК УКРАЇНА» на закупівлю дронів DJI MAVIC 3 для потреб ЗСУ. Мета благодійної кампанії – забезпечити захисників та захисниць Збройних Сил України сотнями дронів, зазначили в компанії.

«Ми розуміємо, що технології у війні відіграють велике значення, тому Україна повинна бути на крок попереду країни-окупанта. Дрони – це очі українських захисників: від збору даних та виявлення цілей до забезпечення переваги на полі бою. І бізнес має допомогти Україні повернути власні території, жертвуючи саме технікою та при цьому зберігаючи найцінніше – життя українських військових. Забезпечимо дронами ЗСУ, щоб крізь технологічні очі побачити беззаперечну Перемогу України. Тому раді оголосити про початок благодійної ініціативи у партнерстві з Dignitas Fund», – зазначив керуючий директор AMIC ENERGY Гюнтер Маєр.

«Доки наші військові зосереджені на захисті наших життів, ми маємо щоденно допомагати їм, – каже засновниця благодійної організації Dignitas Fund Люба Шипович. – Наша мета – технологічне забезпечення армії й навчання військових. У 21 столітті ми не повинні воювати так, як у першій світовій війні. На перше місце мають вийти технології, а не боротьба ціною людських життів».

В AMIC зазначили, що компанія постійно надає допомогу ЗСУ, військовим адміністраціям та територіальним громадам різних областей і вже направила їм понад 300 тис. літрів пального, більше 65 одиниць спеціальних військових пристроїв та апаратний комплекс придушення каналів управління БПЛА ANTIDRON KVSG 6+, військовий одяг та бронежилети, майже 200 туристичних обігрівачів, автомобілі, універсальні мобільні батареї Hama Supreme тощо.

Dignitas – благодійний фонд, міжнародна волонтерська група, яка існує з 2023 року. Серед діяльності фонду: технологічна підтримка українських захисників, забезпечення та навчання захисників та рятувальників і реабілітація ветеранів, йдеться у повідомленні AMIC. Фонд створений великою командою однодумців, серед яких Люба Шипович, Марія Берлінська, Діма Кавун, Лера Голощапова, Антоніна Кумка та вже понад сотня активістів і волонтерів.

Нагадаємо, нещодавно мережа АЗС Amic почала продажі американського дизпального.